ADIYAMAN KAHTA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İdman Yurdu SK, Takım Formasını Müdür Tünçmen’e Hediye Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, Kahta İdman Yurdu Spor Kulübü yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
İdman Yurdu SK, Takım Formasını Müdür Tünçmen’e Hediye Etti

Adıyaman 1. Amatör Kırmızı grupta mücadele eden Kahta İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Çetin, spor kulübünün formasını ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’e hediye etti.

Ziyarette, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kültürel , sosyal  ve sportif etkinliklere önem vermesinden dolayı sevinç duyduklarını belirten Kulüp Başkanı Mehmet Ali Çetin, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’e teşekkür ederek takımının formasını hediye etti.

Müdür Tünçmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “spor, çocukların fiziksel, zihinsel, bilişsel ve sosyal gelişimini önemli ölçüde etkilemekte. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın sporu sevmesi için bakanlığımızın çeşitli projelerini uyguluyoruz. Sizde çocuklarımızın spor faaliyetlerine katılımını artırıcı ve sevdirici faaliyetler ile gelişimine katkıda bulunuyorsunuz. Yaptığınız bu çalışmalardan size ne kadar teşekkür etsek azdır “ şeklinde konuştu.

21-10-201821-10-2018

Hürriyet Mahallesi M. Kemal Caddesi No... Kaymakamlık Binası Kat 1 Kahta / ADIYAMAN - 0416 725 50 45 725 51 37 726 07 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.