ADIYAMAN KAHTA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlim Yayma Cemiyetinden Müdür Tünçmen´e Ziyaret

 İlim Yayma Cemiyeti Kahta Şubesi Yönetim Kurulu, Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’i ziyaret ederek yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi.
İlim Yayma Cemiyetinden Müdür Tünçmen´e Ziyaret

Sohbet ortamında geçen ziyarette İlim Yayma Cemiyeti’nin vizyonu ve misyonu üzerinde duruldu. Ayrıca, Kahta’daki gençliğe yön verilerek vatana ve millete faydalı bireylerin yetiştirilmesi hususunda fikir alışverişinde bulunuldu.

1951 de kurularak süre gelen, İlim Yayma Cemiyeti’ne bir nebze olsa güç katmak için var gücüyle kendilerini cemiyete adadıklarını belirten İlim Yayma Cemiyeti Kahta Şubesi Başkanı Bilal Akgül, Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile her türlü çalışmada yer alabileceklerini söyledi.

Başkan Akgül, “Geleceğin teminatı olan gençlerle ilgilenen Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’i ziyaret etmek aynı amaç ve hedefe hitap eden cemiyet olan bizleri memnun etti. İlim Yayma Cemiyeti olarak yapacağımız ve yapmayı düşündüğümüz çalışmalarla ilgili de desteklerini yanımızda görmek bizleri ayrıca memnun etti.” dedi.

Kahta’da yapılan eğitim çalışmaları ile ilgili, İlim Yayma Cemiyeti yönetimine,  bilgi veren, Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, Cemiyetin Kahta’da da açılarak faaliyete başlamasının sevindirici olduğunu söyledi.

Müdür Tünçmen, “Ülkemizin kamu yararına çalışan ve güzide kurumlarından biri olan İlim Yayma Cemiyeti yöneticileri nezaket ziyaretinden bulundukları için kendilerine teşekkür ediyorum. İlim Yayma Cemiyeti, gençliğe yön vererek vatana ve millete faydalı bireylerin yetiştirilmesinde önemli katkıları olduğunu düşünüyorum. Çünkü, İlim Yayma Cemiyeti´nin taşımış olduğu vizyon ve misyonu gereği gençliğe büyük önem veriyor. Bu anlamda vatana ve millete faydalı bireylerin yetiştirilmesi noktasında her türlü desteği vermeye hazırız. Bizim için kamu yararına çalışan gençlere dokunan, güzellikleri besleyen ve yaşatan herkes çok değerlidir. Bu sorumlulukları üstlendikleri için de ayrıca teşekkür ediyorum. Memleketin güzelliklerini besleyen ve yaşatan dinamik kesimlere ihtiyacı var. Biz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen her türlü desteği sunmaya hazırız. Amacımız güzel bir gelecek oluşturmak. Paydaş olarak her türlü çalışmayı yapmaya hazırız.” diye konuştu.

05-09-2018

Hürriyet Mahallesi M. Kemal Caddesi No... Kaymakamlık Binası Kat 1 Kahta / ADIYAMAN - 0416 725 50 45 725 51 37 726 07 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.