ADIYAMAN KAHTA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahta İyilikderden Müdür Tünçmen’e Ziyaret

Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER)Kahta Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.
Kahta İyilikderden Müdür Tünçmen’e Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette, İYİLİKDER yönetim kurulu üyeleri dernek çalışmaları hakkında Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’e bilgi verdi.

Yetim ailelere öncelikle yardım yaptıklarını belirten İYİLİKDER Kahta Başkanı Ekrem Kılıç, “geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim görebilmesi için çeşitli yardımlarda bulunuyoruz. Yaptığımız yardım programlarında yetim çocuklarımıza öncelik sağlıyoruz. Amacımız yardımı insana dönüştürmek, insanların ruhuna dokunmak, yüzlerini güldürmek ve gönüllülerimizle birlikte daha iyi bir dünya kurmaktır.” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, çocuklara ve eğitime yönelik yapılan yatırımların ülke için en önemli yatırım olduğunu ifade ederek, dernek çalışanları ve derneğe katkıda bulunan hayırseverlere teşekkür etti.

09-01-201909-01-2019

 

 

Hürriyet Mahallesi M. Kemal Caddesi No... Kaymakamlık Binası Kat 1 Kahta / ADIYAMAN - 0416 725 50 45 725 51 37 726 07 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.