ADIYAMAN KAHTA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karadut ve Mezra Köyleri Derneğinden 150 Öğrenciye Giyim Yardımı

Karadut ve Mezra Köyleri Derneği, Karadut Köyünde yaklaşık 150 öğrenciyi giydirdi.
Karadut ve Mezra Köyleri Derneğinden 150 Öğrenciye Giyim Yardımı

Karadut ve Mezra Köyleri Derneği ve İş Adamı Ramazan Aksoy, Karadut İlkokulunda öğrenim gören yaklaşık 150 öğrenciye mont ve ayakkabı yardımında bulundu.

Karadut ve Mezra Köyleri Dernek Başkanı Üzeyir Orhan, köylerinde öğrenim görmekte olan öğrenciler yararına İş Adamı Ramazan Aksoy’dan yardım talebinde bulundu. Eğitime yönelik yardım talebini geri çevirmeyen İş Adamı Ramazan Aksoy, köylerinde öğrenim görmekte olan yaklaşık 150 öğrenci için giyim ve ayakkabı yardımında bulundu.

Programda, Karadut ve Mezra Köyleri Derneği tarafından hazırlanan mont ve ayakkabılar öğrencilere dağıtıldı.

Öğrencilere destek olma ve onları mutlu etme gayretinde olduklarını dile getiren İş Adamı Ramazan Aksoy, Öğrencilere yönelik yardımların sadece giyecek eşyaları ile sınırlı olmadığını, onların iyi bir eğitim alabilmeleri için her türlü desteği sağlamaya çalıştıklarını ve bundan sonra da eğitim için her türlü yardıma hazır olduklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman Yılmaz, geleceğin teminatı olan çocuklara yapılan yardımlardan ötürü dernek üyeleri ve iş Adamı Ramazan Aksoy’a teşekkür etti.

Karadut Köyü İlkokulunda gerçekleşen yardım programı ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman Yılmaz’ın yapılan yardımlardan ötürü İş Adamı Ramazan Aksoy’a ve Karadut İlkokulu Müdürü Hülya Ok’un Karadut ve Mezra Köyleri Dernek Başkanı Üzeyir Orhan’a plaketlerini takdim etmesi ile sona erdi.

Karadut İlkokulunda gerçekleşen yardım programına ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman Yılmaz, Muhtar Mustafa Orhan, Karadut ve Mezra Köyleri Derneği Başkanı Üzeyir Orhan, İş Adamı Ramazan Aksoy ve Öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

 

03-01-201903-01-201903-01-201903-01-201903-01-201903-01-2019

 

 

Hürriyet Mahallesi M. Kemal Caddesi No... Kaymakamlık Binası Kat 1 Kahta / ADIYAMAN - 0416 725 50 45 725 51 37 726 07 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.