ADIYAMAN KAHTA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Miniklerden Anlamlı Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, Batışehir Koleji öğrencilerini makamında kabul etti.
Miniklerden Anlamlı Ziyaret

Batışehir Koleji idarecileri ve öğretmenlerin nezaretinde gerçekleşen ziyarette öğrenciler, ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’in ve tüm öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı.

Gerçekleşen ziyarette öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Tünçmen’e çiçek takdim etti.

 Müdür Tünçmen, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “dünya tatlısı çocuklarımızın ziyareti bizi ziyadesiyle mutlu etti. Onların enerjisini görünce daha çok çalışma ve gayret etmemiz gerektiğini hissediyoruz. Bizlerde onların daha iyi eğitim görmesi için çaba göstererek çalışıyoruz. Çünkü çocuklarımız bizlerin geleceğidir. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin eğitimi ve yetiştirilmesi konusunda meslektaşlarım olan öğretmenlerimize de büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu bilinçle hareket ederek geleceğimizin inşasında emek sarf eden tüm öğretmenlerimizin öğretmenlerin gününü kutlarım dedi.” dedi.

İlçe Milii Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyaret, Müdür Tünçmenin öğrencilere ikramda bulunması ve teşekkür etmesi ile sona erdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarete, Batışehir Koleji idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

23-11-201823-11-201823-11-2018

 

Hürriyet Mahallesi M. Kemal Caddesi No... Kaymakamlık Binası Kat 1 Kahta / ADIYAMAN - 0416 725 50 45 725 51 37 726 07 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.