ADIYAMAN KAHTA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Tünçmen´den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Müdür Tünçmen´den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, mesajında şu ifadelere yer verdi. “29 Ekim 1923’te ilan ettiğimiz cumhuriyetimizin 95. Yıl dönümünün coşkusunu millet olarak hep birlikte yaşıyoruz. Demokrasi ve millet iradesiyle taçlanan cumhuriyet, milletin güçlü varlığı ile sonsuza kadar yaşayacaktır.

Bizler Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü korumalı ve demokrasi ruhuyla aydınlanmış bu yolda güçlü adımlarla ilerlemeliyiz. Bu uğurda yürürken asla milli değerlerimizden ödün vermemeliyiz. Milli birlik ve beraberliğimizi yüceltmeli ve değerlerimizi yarınlara sağlam olarak teslim etmeliyiz.

Milletimizin ortak mirası olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, vatanımızın ve milletimizin yarınları için çalışmak, gerektiğinde canımız pahasına fedakârlıkta bulunmak hepimizin ortak görevidir.

Bu duygularla, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyetin kurulmasında ve yaşatılmasında vatanı ve milleti için mücadele eden şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum"

Hürriyet Mahallesi M. Kemal Caddesi No... Kaymakamlık Binası Kat 1 Kahta / ADIYAMAN - 0416 725 50 45 725 51 37 726 07 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.