ADIYAMAN KAHTA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Tünçmen’den Gazeteciler Günü Mesajı

Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü yayımladığı bir mesaj ile kutladı.  
Müdür Tünçmen’den Gazeteciler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, kamuoyunun haber ve bilgi akışını zamanında tarafsız bir biçimde yansıtarak toplumsal sorunlara karşı objektif bir bakış açısıyla paylaşan basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutlarım dedi.

Müdür Tünçmen mesajında şu ifadelere yer verdi. “Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteciler, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde halka aktarmaktadır. Vatandaşlarımızın en doğal hakkı olan bilgi almalarını zamanında doğru ve eksiksiz sağlayarak milletimizin vicdanının sesi olmaktadırlar.

Fedakarca çalışarak gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayarak, kamu ile vatandaş  arasında  şehrimizin eğitim, sosyal, kültürel ve sportif gelişiminde aktif olarak görev alan tüm kıymetli basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutlar, meslek hayatlarında başarılarının devamını diler sevgi ve saygılarımı sunarım”

Hürriyet Mahallesi M. Kemal Caddesi No... Kaymakamlık Binası Kat 1 Kahta / ADIYAMAN - 0416 725 50 45 725 51 37 726 07 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.