ADIYAMAN KAHTA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Tünçmen’den Mevlit Kandili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, Mevlit Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında, insanların her daim iyilik uğraşında olması gerektiğini vurguladı.
Müdür Tünçmen’den Mevlit Kandili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, Hz. Muhammed’in dünyayı teşrifleriyle kainata huzur, barış, rahmet ve mutluluk getirdiğini kaydettiği mesajında şu ifadelere yer verdi.

“İslam dininin önderi Hz. Muhammed’in(S.A.V) kutlu doğumunun 1447. Yıl dönümüne ulaşmış bulunuyoruz. Hz. Muhammed sadece İslamiyet için değil tüm dünya dinleri için takdir gören bir yaşam teşkil etmiştir. Güzel ahlakı ile bilinen Hz. Muhammed’in izinde giden, yalnızca iyiliği, dürüstlüğü ve insanlara yardım etmeyi düşünen bir ümmet olmalıyız. Her konuda peygamberimizin örnek yaşamını ve onun bize emaneti olan Kuran’ı Kerimi bol bol okuyarak hayatımıza tatbik etmemiz gerekir. Bu duygu ve düşüncelerle rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu gecenin vatanımıza, milletimize, gönül coğrafyamıza ve İslam Alemine, sağlık, mutluluk, bereket ve huzur getirmesini yüce rabbimizden niyaz ederim. Başta eğitim camiasının demirbaşları öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin, hemşerilerimizin ve tüm İslam Aleminin Mevlit Kandilini kutluyorum.”

Hürriyet Mahallesi M. Kemal Caddesi No... Kaymakamlık Binası Kat 1 Kahta / ADIYAMAN - 0416 725 50 45 725 51 37 726 07 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.